top of page
15256.png

Dětská skupina Elame
Příměstské tábory - Mariánské Lázně a okolí

Notebooky a nůžky

Hledáte pro své děti zajímavý prázdninový program?

 

Musíte být v práci a nemáte nikoho na hlídání? Chcete cenově dostupný tábor? Pošlete děti na příměstský tábor s Christy :-).

Přihlásit děti můžete na týden nebo na jednotlivé dny.

 

Příměstský tábor je bez přenocování. Ráno děti předáte v čase od 8-9h v Mnichově u M.L. a večer kolem 16-17h si je můžete opět vyzvednout. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program tak, aby se nikdo ani chvílku nenudil. Budeme chodit na procházky, malovat obrázky, vyrábět z různých materiálů, sportovat, učit se anglické i německé slovíčka... Vše podle toho, co nám aktuální počasí dovolí. K nápomoci nám budou dvě psí kamarádky - jezevčice s dalmatinkou, které se těší na drbání za ouškem a společně prožitý čas (ne celý den dle potřeb pejsků). Více info ve spodní části této stránky. Těšíme se na vás!

 

Přihlásit děti můžete na celý týden, nebo na jednotlivé dny!

Tel. kontakt je: 606550932 (můžete využít WhatsApp). odpovědná osoba Kristýna Šťastná

IMG_20220320_152256_pe.jpg

Termíny:

Ceny v roce 2023:

Týdenní turnus PO-PÁ: 2490 Kč

Cena za 1 den: 450 Kč / resp. 690Kč za den s celodenním výletem (cena zahrnuje i celodenní stravné a pitný režim)

Celodenní výlet do Mariánských Lázní na kolonádu je plánovaný vždy na čtvrtek nebo pátek podle aktuálního počasí:

Týden: 10. - 14.7.2023               volno

               17.- 21.7.2023                volno

               24.- 28.7.2023                obsazeno   

                 7.- 11.8.2023                 obsazeno

               14.- 18.8.2023                obsazeno

                21.- 25.8.2023               obsazeno

MAXIMÁLNÍ POČET DĚTÍ NA JEDEN TERMÍN JE 6, MINIMÁLNÍ PRO ZAHÁJENÍ TÁBORA JSOU 4 DĚTI! U sourozenců lze udělat vyjímku!

Napište nám vybraný termín nebo dni

Děkujeme

PRAKTICKÉ INFORMACE O PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORECH

 

Co je příměstský tábor?

 

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani na chvíli nenudil.

 

Přihlásit děti můžete na celý týden, nebo na jednotlivé dny!

 

Příměstský tábor může být prvním krokem k osamostatnění vašich dětí a „přípravkou“ na opravdové tábory bez rodičů, zároveň zde rozvíjejí sociální vazby s ostatními vrstevníky a naleznou si zde jistě nové kamarády.

 

Věk dětí

 

Náš příměstský tábor je určen pro děti ve věku od 5 do 10 let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

 

Časy

 

Přivézt děti můžete každý den od 8.00 do 9.00, a vyzvednout si je od 16.00 do 17.00. Za malý příplatek nabízíme i ranní hlídání od 7.30 do 8.00 a odpolední od 17.00 do 19.00.

 

Stravování

 

Každý den je pro děti připraven teplý oběd. Na oběd chodíme do některé z blízkých restaurací, kde máme vyhrazenu oddělenou část. Nebo restaurace přiváží jídlo přímo do místa konání. Jídelníček je zdravý a pestrý. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

 

Pro děti zajišťujeme i dopolední a odpolední svačinu – ovoce, sušenku, jogurt, müsli s mlékem, apod. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí.

 

Speciální požadavky s námi prosím předem zkonzultujte. Pokud trpí dítě nějakou potravinovou alergií či intolerancí, prosím vybavte jej jeho vlastní svačinou či nás předem upozorněte, je hlavně důležité vědět, že svačiny budou probíhat společně a děti jistě budou ochutnávat jídla ostatních. Takové případy bohužel nelze nikdy 100% uhlídat. Bohužel nemáme možnost připravovat speciální jídelníčky. Děkujeme za pochopení.

 

Vedoucí

 

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku.

 

Většina z nich s námi jezdí opakovaně již několik sezón, mají tedy dost zkušeností, aby mohli jít příkladem i nováčkům. Ti musí projít pohovory, testy a praktickou ukázkou vedení programu s dětmi. Síto je přísné. Na výběru vedoucích a instruktorů si necháváme opravdu záležet.

 

Zdraví a bezpečnost

 

Pokud vaše dítě užívá nějaké léky, nebo má jiné drobné zdravotní omezení, prosím proberte to s vedoucím turnusu při předávání první den.

 

Všichni instruktoři mají kurz první pomoci. Pokud by náhodou došlo k vážnějšímu úrazu, zavoláme vám, abyste si dítě vyzvedli. Případně, s vaším souhlasem, dítě ošetří v nejbližším zdravotním středisku.

 

Příměstského tábora se mohou zúčastnit jen děti zdravé, bez vážných pohybových nebo jiných zdravotních omezení. Veškeré alergie je opravdu nutné předem hlásit!

 

Dokumentace

 

K účasti na příměstském táboře stačí potvrzení o bezinfekčnosti, podepsané první den tábora a kopie kartičky zdravotní pojišťovny. Tu vám na konci turnusu vrátíme zpět.

 

Formulář ke stažení: Potvrzení o bezinfekčnosti – příměstské tábory

 

Co s sebou

 

 • Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí

 • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku

 • Přezůvky

 • Sportovní boty a oblečení do tělocvičny

 • Batůžek

 • Láhev na pití

 • Svačina do rezervy

 • Kapesníky

 • Léky

 • Kapesné na vstupné a jízdné, a na drobnou útratu na výletech

 • Plavky a boty do vody

Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání. Přesný seznam dostanete před zahájením, můžeme se popřípadě na vhodném oblečení domlouvat den předem, když už budeme znát předpověď počasí. Každopádně u menších dětí je potřeba mít sebou náhradní oblečení, po kterém se bude moci v případě nouze sáhnout.

 

Objednávka a platba

 

Objednat tábor lze pomocí on-line přihlášky (kontaktní formulář). Obratem po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail se zadanými údaji a pokyny k platbě. Rezervace je platná 5 následujících pracovních dní.

 

Tábor, resp. turnus otevíráme při minimálním počtu 4 přihlášených dětí. 

Cena

Cena příměstského tábora zahrnuje pronájem klubovny, společenských místností, tělocvičny a hřišť | oběd, dopolední a odpolední svačinu | dostatek pití po celý den | mzdy vedoucích a instruktorů | školení vedoucích | přípravu a produkci táborového programu | kompletní materiální a bezpečnostní vybavení pro hry a aktivity | odměny pro děti za hry a soutěže | dekorace, kostýmy a rekvizity pro tématické dny | jízdné a vstupné na celodenní výlet | skvělé zážitky :-)

V ceně není zahrnuto jízdné a vstupné na koupalištích, případně dalších výletech. Snažíme se, aby cena byla pro Vás co nejvýhodnější. Počet a cíle výletů upravujeme podle počasí, i podle přání dětí a rodičů. Platíte tedy jen to, co skutečně během týdne využijete.

 

Ceny v roce 2023:

Týdenní turnus PO-PÁ: 2490 Kč

Cena za 1 den: 450 Kč / resp. 690 Kč za den s celodenním výletem

Na tábor se lze přihlásit na celý turnus, nebo na jednotlivé dny. Pokud hlásíte děti pouze na jeden nebo dva dny, z nichž na jeden z nich připadá celodenní výlet, je cena za tento den vyšší.

 

Pojištění

 

Doporučuji pojištění odpovědnosti za neúmyslnou škodu na zdraví i majetku a pojištění úrazu. 

 

Příspěvky a jiné formy úhrady

 

Tábor může částečně nebo úplně zaplatit váš zaměstnavatel. Informujte se, zda není u vás možné využít některý ze zaměstnaneckých fondů.

 

Zeptejte se také na příspěvek ve své zdravotní pojišťovně. Některé mají programy na podporu zdravého rozvoje dětí.

 

Co se bude dít po přihlášení dítěte na tábor?

 

V týdnu před táborem rozesíláme přihlášeným e-mailem pro jistotu podrobné informace k táboru. Zároveň jsme k dispozici na e-mailu nebo nám můžete zavolat, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

bottom of page