top of page
15256.png

Dětská skupina Elame
Kroužky - Mnichov u ML

Notebooky a nůžky

Hledáte (nejen) pro své děti zajímavé volnočasové aktivity?

 

Jsou vaše děti kreativní, zvídavé a rády se učí novým věcem? Chtějí poznávat nové kamarády, trávit s nimi společný čas a rozvíjet své schopnosti? Potom jsme tu přesně provás  :-). Všechny kroužky se konají stejně jako školní rok, tzn. vyjma všech školních prázdnin a státních svátků. Uvedená cena je za jedno pololetí (od září do konce ledna, druhé pololetí od února do konce měsíce června). Všechny akce probíhají v Mnichově u Mariánských Lázních.

Kroužky otevíráme při minimálním počtu 4 přihlášených dětí!!

Vyberte si z naší zajímavé nabídky:

Tvořivé dílničky pro nejmenší:

Jsou určené pro děti od 3 let do 6ti - Máte doma kreativní dítko, které si rádo něco maluje, vyrábí, …? Přihlašte ho k nám! Spolu si vyzkoušíme malování na různé materiály, vyrábění všeho druhu hlavně z recyklovatelných věcí, které se dají najít doma. Budeme si spolu povídat, poslouchat muziku, chvilku si i hrát. Vždy podle momentální nálady, hlavně aby se děti domů vracely s dobrou náladou. Dny konání:  pondělí od 14h do 15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

Tvořivé dílničky pro nejmenší:

Jsou určené pro děti od 3 let do 6ti - Máte doma kreativní dítko, které si rádo něco maluje, vyrábí, …? Přihlašte ho k nám! Spolu si vyzkoušíme malování na různé materiály, vyrábění všeho druhu hlavně z recyklovatelných věcí, které se dají najít doma. Budeme si spolu povídat, poslouchat muziku, chvilku si i hrát. Vždy podle momentální nálady, hlavně aby se děti domů vracely s dobrou náladou. Dny konání: pondělí od 15h do 16h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

      Kreativní dílnička pro větší

Kroužek je určený pro děti od 7 do 12 let, je určen pro děti, které již zvládnou stříhat a pracovat s „náročnějšími“ materiály bez větší pomoci. Budeme zde zkoušet různé druhy kreativní tvorby a vyrábět z recyklovatelných, budeme přetvářet již nepotřebné věcí – na věci opět potřebné. Dny konání: pondělí od 16:15h do 17:15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 6 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

    Angličtina pro nejmenší

Kroužek je určený pro malé děti od 3 let do 6ti let, budeme se zde seznamovat s angličtinou pomocí hry, písniček a obrázků. Dny konání: úterý od 14h do 15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

     Angličtina pro nejmenší

Kroužek je určený pro malé děti od 3 let do 6ti let, budeme se zde seznamovat s angličtinou pomocí hry, písniček a obrázků. Dny konání: úterý od 15h do 16h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

     Angličtina pro školáčky

Kroužek je určený pro již větší děti,7-10let, které už umí číst a psát, budeme se učit slovíčka pomocí her, videí, konverzací, … Dny konání úterý od 16:15h do 17:15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 6 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

Tvořivé dílničky pro nejmenší:

Jsou určené pro děti od 3 let do 6ti - Máte doma kreativní dítko, které si rádo něco maluje, vyrábí, …? Přihlašte ho k nám! Spolu si vyzkoušíme malování na různé materiály, vyrábění všeho druhu hlavně z recyklovatelných věcí, které se dají najít doma. Budeme si spolu povídat, poslouchat muziku, chvilku si i hrát. Vždy podle momentální nálady, hlavně aby se děti domů vracely s dobrou náladou. Dny konání: středa od 14h do 15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

Tvořivé dílničky pro nejmenší:

Jsou určené pro děti od 3 let do 6ti - Máte doma kreativní dítko, které si rádo něco maluje, vyrábí, …? Přihlašte ho k nám! Spolu si vyzkoušíme malování na různé materiály, vyrábění všeho druhu hlavně z recyklovatelných věcí, které se dají najít doma. Budeme si spolu povídat, poslouchat muziku, chvilku si i hrát. Vždy podle momentální nálady, hlavně aby se děti domů vracely s dobrou náladou. Dny konání: středa od 15h do 16h

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

  Kreativní dílnička pro větší

Kroužek je určený pro děti od 7 do 12 let, je určen pro děti, které již zvládnou stříhat a pracovat s „náročnějšími“ materiály bez větší pomoci. Budeme zde zkoušet různé druhy kreativní tvorby a vyrábět z recyklovatelných, již nepotřebných věcí – věci opět potřebné. Dny konání: středa od 16:15h do 17:15h.

Cena za pololetí: 2.800kč, kapacita: 6 dětí.

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

  Koumáci a elektrokutilové

Kroužek je určený pro zvídavé děti od 7 do 10let, které rády dělají různé pokusy a učí se novým věcem. Na tomto kroužku se zábavnou formou například dozví, jak rozsvítit žárovku, vyzkouší si sestavit jednoduché elektrické obvody a podobně. Doba konání: pátek 15:30 do 16:30h.

Cena za pololetí: 3.600kč, kapacita: 5 dětí.

Vedoucí kroužku: Jan Šťastný

  Sousedský klubík setkávání generací

Každé pondělí a úterý od 10h do 11:30H vám nabízíme naše prostory pro setkávání se všech lidí dobré nálady - dětí, rodičů, prarodičů, .... za symbolický poplatek 100kč na osobu za měsíc. V ceně máte kávu či čaj, donést můžete doma upečenou bábovku:-). Smyslem těchto setkávání je propojení generací, je určený pro lidi dobrých srdcí, co mají rádi děti a rádi by s nimi trávili společný čas. Dále je samozřejmě smyslem tohoto setkávání předávání si zkušeností, seznámení se se svými sousedy, poznávání nových přátel. Společně můžeme něco tvořit dle předchozí dohody, či si něco číst, pouštět si písničky, pohádky, … Smyslem je samozřejmě prožít hezké chvilky s ostatními. Těšíme se na všechny a doufáme, že se zapojí všechny věkové skupiny. Kapacita na jeden den je 10 dospělích, dny dle předchozí dohody. 

Cena za pololetí: 600kč, kapacita: 10 dospělích (děti do 6ti let v doprovodu neplatí nic).

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

  Hlídání

Musíte si rychle něco zařídit a potřebujete pohlídat Vaše dítko?  Můžete využít jakéhokoliv našeho kroužku za poplatek 100kč za hodinu nebo i v jiný den v době školních prázdnin dle předchozí  dohody. Každopádně kapacita je omezená – max. dvě děti do hodiny, v době prázdnin maximální počet hlídaných dětí je 5. Věková skupina je neomezená. POZOR! JEDNÁ SE POUZE O DOČASNÉ PŘÍLEŽITOSTNÉ HLÍDNÁNÍ, NENAHRAZUJE KROUŽEK!

Vedoucí kroužku: Kristýna Šťastná

 

Přihlásit děti můžete přes kontaktní formulář, záhy Vám zašleme přihlášku.

Tel. kontakt je: 606550932 (můžete využít WhatsApp). odpovědná osoba Kristýna Šťastná

Kontaktní formulář

Děkujeme

PRAKTICKÉ INFORMACE 

 

Co je volnočasová aktivita?

 

Je to zábava ve volném čase, která rozvýjí nejen naše smysly ale i fantasii a sociální vztahy s okolím. Slouží k naší zábavě a má nás potěšit.

 

Věk dětí

 

Je vždy uveden u daného kroužku. Vždy dbáme na věkové dovednosti dětí a vytváříme aktivity přesně v jejich věkových kategoriích, ctíme jejich potřeby a vzhledem k tomu, že máme malou kapacitu, můžeme se všem dostatečně věnovat.

 

Časy

 

Prosím snažte se vždy dopravit děti na kroužky včas, aby jejich pozdní příchod nenarušil ostatním již započatou aktivitu. Dále prosíme o včasné vyzvednutí, kvůli dále pokračujícím kroužkům.

 

Stravování

 

Děti si s sebou mohou vzít svačinu, hlavně dbejte na pitný režim. Každopádně všechny alergie musíte předem hlásit, děti od sebe rády ochutnávají, tak ať tomu můžeme popřípadě zavčasu zabránit.

 

Vedoucí

 

O vaše děti se budou starat zkušení vedoucí, kteří mají praxi v práci s dětmi předškolního i školního věku.

 

Zdraví a bezpečnost

 

Pokud vaše dítě užívá nějaké léky, nebo má jiné drobné zdravotní omezení, prosím proberte to s vedoucím kroužku a hlavně zapište do přihlášky.

 

Všichni instruktoři mají kurz první pomoci. Pokud by náhodou došlo k vážnějšímu úrazu, zavoláme vám, abyste si dítě vyzvedli. Případně, s vaším souhlasem, dítě ošetří v nejbližším zdravotním středisku.

 

 Veškeré alergie je opravdu nutné předem hlásit!

Co s sebou

 

  • Přezůvky, dobrovolná svačina, pití nutností.

 

Objednávka a platba

 

Objednat kroužek lze pomocí on-line přihlášky (kontaktní formulář). Obratem po odeslání přihlášky obdržíte potvrzovací e-mail se zadanými údaji a pokyny k platbě. Rezervace je platná 5 následujících pracovních dní.

Cena

Cena zahrnuje materiál, pronájem prostorů konání - instruktor, provozní náklady.

 

Pojištění

 

Doporučuji pojištění odpovědnosti za neúmyslnou škodu na zdraví i majetku a pojištění úrazu. Za děti si rodič zodpovídá sám, každopádně veškeré problémy se snažíme vždy vyřešit na místě.

 

 

Co se bude dít po přihlášení dítěte?

 

Týden před zahájením rozesíláme přihlášeným e-mailem pro jistotu podrobné informace o zahájení. Zároveň jsme k dispozici na e-mailu nebo nám můžete zavolat, pokud si s něčím nebudete vědět rady.

bottom of page