top of page

Šmoulové

POZOR! NOVÝ ZPŮSOB DORUČENÍ - SAMLOVÁNÍ - PROSÍM PŘEČTĚTE SI PODMÍNKY V DOLNÍ ČÁSTI STRÁNKY V SEKCI DOPRAVA A VRÁCENÍ PENĚZ!

POZOR! VÝRAZNÉ slevy na všechny kompletní sady kindervajíček!!
Série "Poznáš svého Šmoulu" je první a nejstarší ze čtyř Šmoulích sérií, které se doposud objevily. Ve vajíčku se objevili poprvé v roce 1979 v Německu se 12ti figurkami a různými testovacími variantami (včetně tmavě modře lakovaných Šmoulovů).
Druhá série Šmoulíků se objevila v Kindervajíčkách v letech 1983/84 u příležitosti letních olympijských her v Los Angeles pod názvem "Olympiade der Schlümpfe" (šmoulí olympiáda). Obsahuje osm figurek s doplňky a existuje mnoho variant. Nejvzácnější jsou samozřejmě ty kompletní s doplňky. Tato série, stejně jako všechny ostatní série Šmoulů, běží pod licencí jejich stvořitele Pierra "Peyo" Culliforda. 
Série „Fotbaloví Šmoulové“ je třetí šmoulí série, která byla v čokoládových vajíčkách od Ferrera.Tato série byla uvedena tak, aby se shodovalo s mistrovstvím Evropy ve fotbale v roce 1988. Všechny obrázky jsou označeny (c) Peyo 1988 Ferrero. Jednotlivé figurky této licencované série, stejně jako sérií souvisejícího 4dílného puzzle, navrhl specialista na licenční zpracování figurek André Roche, renomovaný malíř a ilustrátor, který mimo jiné vytvořil také kultovní sérii Ferrera „The Happy Hippo". Natočil na to i televizní reklamu. Série obsahuje 12 figurek.
Čtvrtá série Šmoulíků "Die Schlümpfe total verschlumpft" (Šmoulové úplně šmoulí) se opět objevila ve vajíčkách až po 20ti letech, jako oslava 50ti letého jubilea od jejich vzniku. jsou senzací pro sběratele. Lidé již dlouho chtěli návrat klasických postav a v roce 2008, na oficiální výročí Šmoula, Ferrero splnilo sběratelské sny. Série obsahuje 9 postaviček.
Pátá série Šmoulíků vyšla v roce 2011 a obsahuje 8 figurek. Vyšli ve Francii, Itálii, Německu a Rakousku v mnoho variantách.
Šestá série Šmoulíků vyšla v roce 2013 a obsahuje 9 figurek. Je to doprovodná série figurek k filmu.
U nás si můžete do svých sbírek zakoupit toto:
bottom of page