top of page

Dribble boys

POZOR! NOVÝ ZPŮSOB DORUČENÍ - SAMLOVÁNÍ - PROSÍM PŘEČTĚTE SI PODMÍNKY V DOLNÍ ČÁSTI STRÁNKY V SEKCI DOPRAVA A VRÁCENÍ PENĚZ!

POZOR! VÝRAZNÉ slevy na všechny kompletní sady kindervajíček!!
Tato série byla vydána pouze jako hlavní série v Německu a to v roce 1990, aby se shodovala s mistrovstvím světa ve fotbale. Tato série figurek je založena na filmu od Walta Disneyho "The Daring Witch in Her Flying Bed". Modely postav, stejně jako puzzle k sérii, vycházejí z návrhů André Roche, který pro ni natočil i televizní reklamu. Dribbelboys byli po dlouhou dobu poslední licencovanou figurkou Disney, která byla vydána v Německu. Až v roce 2005 se v Německu objevila nová série figurek Walta Disneyho, The Incredibles.

Dvěma nejcennějšími postavami série jsou Leo Libero a Flanken Ferdi. Katalogové hodnoty jsou ve srovnání s ostatními figurami vysoké, protože korunka Libera Leo je velmi citlivá a při nasazování nebo pokládání a při překročení kolíku, kde je míček, může snadno dojít k vlasové trhlině. je připevněn se velmi snadno odlomí.

Nejvzácnějšá jsou samozřejmě kompletní figurky - míče již bohužel na mnoha figurkách chybí. K figurkám vyšlo i 4 dílné puzzle.
Dribbel Boys
Dribble boys
Tato série má mnoho variant:
drib_edited.jpg
dribl1_edited.jpg
dribl3_edited.jpg
dribl4_edited.jpg
dribl5_edited.jpg
dribl6_edited.jpg
dribl7_edited.jpg
dribl11_edited.jpg
dribl8_edited.jpg
dribl12_edited.jpg
dribl9_edited.jpg
dribl10_edited.jpg
dribl13_edited.jpg
dribl15_edited.jpg
dribl14_edited.jpg
dribl17_edited.jpg
dribl18_edited.jpg
U nás máme k dispozici do Vaší sbírky toto:
bottom of page