top of page

Happy Hippo

POZOR! NOVÝ ZPŮSOB DORUČENÍ - SAMLOVÁNÍ - PROSÍM PŘEČTĚTE SI PODMÍNKY V DOLNÍ ČÁSTI STRÁNKY V SEKCI DOPRAVA A VRÁCENÍ PENĚZ!

POZOR! VÝRAZNÉ slevy na všechny kompletní sady kindervajíček!!
Oblíbení Happy Hippos byly navrženi umělcem Andém Rochem, který spolupracoval s Walt Disney. První série vyšla v roce 1988 - The Happy Hippos. Série se skládá z deseti figurek, dále také ze čtyř dílného puzzle. Nejvzácnejší jsou samozřejmě figurky kompletní. Varianty jsou buď světle modré či zelenomodré figurky.
Die Happy Hippos
Další řada oblíbených hrošíků vyšla v roce 1990 - Die Happy Hippos im Fitness Fieber (fitness horečka). Série obsahuje 10 figurek a čtyř dílné puzzle.
Happy Hippos im Fitness-Fieber
Happy Hippos fitness fieber
Hrošíci slavili velký úspěch a tak další série Die Happy Hippos auf dem Traumschiff vyšla v roce 1992. Opět k této sérii vyšlo čtyř dílné puzzle.
images.jpeg
Happy Hippos auf dem Traumschiff
Další série s hrošíkama - Die Happy Hippo Company vyšla v roce 1994. Opět k této sérii vyšlo čtyř dílné puzzle.
Happy Hippo company
Happy Hippo company
Další série Die Happy Hippo Hollywood Stars vyšla v roce 1997. Opět k této sérii vyšlo čtyř dílné puzzle a mnoho větších figurek - doplňků v řadě Kinder Maxi.
Happy Hippo Hollywood Star
Happy Hippo hollywood stars
Další série Die Happy Hippo Hochzeit vyšla až v roce 1999.  Kompletní sada se tentokrát skládala ze 14ti figurek. Opět k této sérii vyšlo čtyř dílné puzzle a mnoho doplňků z řady Kinder Maxi.
Happy Hippo Hochzeit
Happy Hippo hochzeit Maxi puzzle
Happy Hippo hochzeit
Happy Hippo Hochzeit
Další série STAR WARS Hipperium spielt verruckt vyšla v roce 2002. Opět k této sérii vyšlo mnoho doplňků a figurek ze série Kinder Maxi. Nejvzácnější figurkou z této série je Dark Laser - Vader Black.
Happy Hippo Star wars hipperium
Happy Hippo Hipperium Dark Laser
Hipperium Happy Hippo
Happy Hippo Hipperium
Happy Hippo Yoda Hipperium Star Wars
Star Wars Happy Hippo
Star Wars Hipperium Happy Hippo
Další série Die Happy Hippo Talent show vyšla v roce 2009 obsahující 9 figurek. K této sérii vyšla další figurka - USB stick a to hned ve dvou variantách (jedna varianta má širší ramena), jako přívěsek třeba na klíče.
Happy Hippo Talent show
Happy Hippo Talent show USB stick
Další podoba hrošíků Die Happy Hippo - začala vycházet od roku 2006 jako Happos Family, jelikož se objevil televizní seriál s těmito oblíbenými postavičkami, ale samozřejmě již v novodobé podobě.
The Happos Family
U nás naleznete tyto produkty do Vaší sbírky:
bottom of page